Краса OPTIONS

Краса Options

Краса Options

Blog Article

Красота (поэт. устар.). «Быть можно дельным человеком и думать о красе ногтей.»

краса́вка, краса́вки, краса́вок, краса́вке, краса́вкам, краса́вку, краса́вкой, краса́вкою, краса́вками, краса́вках

Красавец обер-кельнер с начинавшимся от шеи пробором в густых напомаженных волосах, во фраке и с широкою белою батистовою грудью рубашки… презрительно прищурившись, строго отвечал что-то остановившемуся господину (Ю. Сем.).

КРАСАВЕЦ, книжн. Аполлон, устар., разг. херувим, разг., ласк. красавчик, разг. раскрасавец

Африке, Зап. Азии. Красавка обыкновенная, или белладонна, и красавка Комарова - охраняются.

Ідеал краси — це взірець, яким захоплюються (чи обожнюють) залежно від особливостей сприймання краси в конкретній культурі.

Героіня Кіри Найтлі не просто так прийшла в агенцію. Тож думаю у друзів просто не було вибору. Рятуючи одного заставили змінитись усіх

См. также происхождение слова краса в других этимологических онлайн-словарях русского языка нашего портала.

Красава, красавка, красавочка, красавый, красена, красик, красуля, красуха - старые русские слова, обозначающие красивых, пригожих, видных людей, послужили основой для фамилий Красавин, Красавинов, Красавицын, Красавкин, Красавочкин, Красавский, Красавцев, Красавчиков, Красенков, Красенов, Красивов, Красивый, Красиков, Красин, Красицкий, Краснов, Красновский, Краснохин, Красный, Красовиткин, Красовитов, Красовский, Красота, Красотин, Красоткин (т.е. принадлежащий красивой девушке), Красулин, Красуля, Красусский, Красутин, Красухин. В этот же ряд просятся Лепов, Лепин и Лепский.

Друзі, реєструйтесь на сайті, щоб мати можливість користуватися додатковими функціями та бачити менше реклами!

Здравствуйте! Пожалуйста, уточните, с какими ошибками вы столкнулись? Что именно «глючит»? Где Вы столкнулись с ошибкой и во время каких действий (например, во время воспроизведения серии в плеере в полноэкранном режиме)?

- Поэма российского поэта Сергея Смирнова «Русская ...».

Однак, так було не завжди — в історії західного суспільства були періоди, коли чоловіки одягалися так само манірно, як і жінки, наприклад, у епоху бароко[джерело?].

Крім фізичної краси, в людській культурі сформувалося уявлення про click here моральну, духовну красу[джерело?]. Ця категорія застосовна до людей незалежно від їхнього віку і статі і визначає ставлення до мудрості, чесності, врівноваженості, порядності людини[джерело?

Report this page